Zveme vás na mimořádný ročník, nepromarněte tuto šanci a proto čtěte dále

V sobotu 16. června startuje další, v pořadí již 38. ročník Pražské veteraniády. Tentokrát však bude mimořádně bohatý na ceny a proto se neváhejte zúčastnit a nepromarněte tak tuto výjimečnou příležitost. Zároveň se uskuteční i jubilejní 5. ročník Memoriálu Zdeňka Karáska v hodu diskem mužů.

S narůstajícím počtem účastníků se snažíme Pražskou veteraniádu stále vylepšovat a proto jsme i letos udělali několik drobných změn, které by měly vést k větší spokojenosti zúčastněných závodníků. Na přání běžců-vytrvalců jsme zkušebně zařadili 3 000 m a pro větší možnost výběru skupin byla v technických disciplínách přidána druhá skupina v dálce a třetí skupina v kouli.

Tak jako každý rok i letos přihláškový formulář najdete zde. Přihlášením předem urychlíte předzávodní frmol a vše bude probíhat více v pohodě. Zvláště to doporučujeme zájemcům, kteří chtějí startovat ve více disciplínách a chtějí si vybírat skupiny. Některé se rychle zaplňují a skupina tak před svým začátkem může být už plně obsazená. Jak je již v propozicích uvedeno, maximální počet závodníků ve skupině je 15. Ze zkušeností z minulých let vyplývá, že v den závodu jsou volná místa k přihlášení pouze v prvních skupinách. Proto upozorňujeme závodníky, že když nebudou přihlášeni předem, musí počítat s tím, že budou zařazeni do 1. skupiny, a musí přijít na tuto skupinu včas. Aktuální stav počtu startujících v jednotlivých skupinách je uveden v seznamu přihlášených. Tento seznam je automaticky aktualizován ihned po přihlášení závodníka. Zde si můžete také odkontrolovat vaše přihlášení a seznámit se se soupeři.

Stejně jako v minulých letech, budeme i letos vyhodnocovat aktivitu. Pokud chcete vědět, jaké letos máte šance, nebo si chcete připravit dobrou startovní pozici na vítězství v dalších letech a rozmýšlíte, kolik startů dáte, napomoci vám může tabulka zde. U mužů  bude odměněno šest nejlepších, kteří dostanou poháry, a v aktivitě žen budou vyhodnoceny tři nejlepší.

Všichni účastníci obdrží drobnou pozornost, diplom a pamlsek na doplnění energie. Pro ty nejlepší máme připraveno rekordních 86 pohárů a plaket, 78 medailí a 25 věcných cen!!! Samozřejmě nemůže chybět ani tradiční bohatá tombola, ve které vyhrává téměř každý. A malé pohoštění po závodě vám zpříjemní čekání na vyhlašování nejlepších. Všechny ceny budou předávány v rámci závěrečného vyhlašování. Kdo nebude přítomen a nevyzvedene si cenu při tomto vyhlašování, jeho cena bohužel propadá.

Celá akce se koná pod záštitou Městské části Praha 10, která se finančně podílí na jejím uspořádání. 

Hlavními sponzory jsou již tradičně po řadu let JUDr. Michal Frabša a Prof. MUDr. Pavel Kalvach, CSc. V letošním roce se k nim přidal i Josef Neček, díky kterému můžeme odměnit tři nejlepší v každé disciplíně.

Dalšími význačnými sponzory akce jsou Ing. Milan Polívka, Ph.D. a Josef Drábek, který přispěl na skokanské poháry a medaile.

Věcné ceny a ceny do tomboly věnují Ing. Jaroslav Fic, Václav Šejbl, Anna Klausová, Michaela Kolcová a Jana Zemanová.

Celou akci také podporuje Sdružení veteránů Českého atletického svazu.

Děkujeme i všem ostatním, kteří přispívají drobnými cenami do tomboly a pokud někdo chcete přispět na místě, budeme jen rádi.

Nepromarněte proto tuto mimořádnou příležitost, která se v budoucnu v takovém rozsahu už nemusí opakovat.

Tým Pražské veteraniády

průběžná aktivita

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.