Zveme vás na 39. ročník, nepromarněte tuto šanci, a proto čtěte dále

V sobotu 1. června startuje další, v pořadí již 39. ročník Pražské veteraniády. Opět bude mimořádně bohatý na ceny, a proto se neváhejte zúčastnit a nepromarněte tak tuto výjimečnou příležitost. Zároveň se uskuteční i jubilejní 6. ročník Memoriálu Zdeňka Karáska v hodu diskem mužů.

S narůstajícím počtem účastníků se snažíme Pražskou veteraniádu stále vylepšovat, a proto jsme i letos udělali několik dalších změn, které by měly vést k větší spokojenosti zúčastněných závodníků. Pro větší možnost výběru skupin byla v technických disciplínách přidána třetí skupina v oštěpu.

Tak jako každý rok i letos přihlašovací formulář najdete zde. Přihlášením předem urychlíte předzávodní frmol a vše bude probíhat více v pohodě. Zvláště to doporučujeme zájemcům, kteří chtějí startovat ve více disciplínách a chtějí si vybírat skupiny. Některé se rychle zaplňují a mnohá skupina tak před svým začátkem bývá už plně obsazená. Jak je již v propozicích uvedeno, maximální počet závodníků ve skupině je 15. Ze zkušeností z minulých let vyplývá, že v den závodu jsou volná místa k přihlášení pouze v prvních skupinách. Proto upozorňujeme závodníky, že když nebudou přihlášeni předem, musí počítat s tím, že budou zařazeni do 1. skupiny, a musí přijít na tuto skupinu včas. Aktuální stav počtu startujících v jednotlivých skupinách je uveden v seznamu přihlášených. Tento seznam je automaticky aktualizován ihned po přihlášení závodníka. Zde si můžete také zkontrolovat vaše přihlášení a seznámit se se soupeři.

Další důležitá změna je ta, že vzhledem k loňským stížnostem nejen závodníků, ale i rozhodčích a závodní kanceláře na změny skupin těsně před začátkem disciplín, navíc u velkého množství startujících, jsme nuceni pro zachování hladkého průběhu závodů, učinit taková opatření, aby se tato situace v budoucnu již nemohla opakovat. Proto jsme se rozhodli dát možnost závodníkům změnit si skupinu ještě v předběžných přihláškách a to do pátku 31.5. do 20 hodin pomocí e-mailu zeman.jana@volny.cz nebo telefonicky kontaktovat (možno i SMS) Janu Zemanovou na čísle 702 196 186.  Tato změna bude zdarma. Podobně, pokud budete chtít přihlášku zrušit, bude to rovněž možné stejným způsobem. Budeme za to rádi. Ostatní změny prováděné v den závodu na místě, budou možné pouze za příplatek 50 Kč ke startovnému.

Stejně jako v minulých letech, budeme i letos vyhodnocovat aktivitu. Pokud chcete vědět, jaké letos máte šance, nebo si chcete připravit dobrou startovní pozici na vítězství v dalších letech a rozmýšlíte, kolik startů dáte, napomoci vám může tabulka zde. U mužů bude odměněno šest nejlepších, kteří dostanou poháry, a v aktivitě žen budou vyhodnoceny tři nejlepší ženy.

Všichni účastníci obdrží drobnou pozornost, diplom a pamlsek na doplnění energie. Pro ty nejlepší máme připraveno 52 pohárů, 22 plaket, 72 medailí a 30 věcných cen!!! Samozřejmě nemůže chybět ani tradiční bohatá tombola, ve které vyhrává každý. A malé pohoštění po závodě vám zpříjemní čekání na vyhlašování nejlepších. Všechny ceny budou předávány v rámci závěrečného vyhlašování. Kdo nebude přítomen a nevyzvedene si cenu při tomto vyhlašování, jeho cena bohužel propadá.

Celá akce se koná pod záštitou Městské části Praha 10, která se finančně podílí na jejím uspořádání. 

Hlavními sponzory jsou již tradičně Josef Neček a již po řadu let JUDr. Michal Frabša a Prof. MUDr. Pavel Kalvach, CSc. Díky těmto sponzorům můžeme odměnit tři nejlepší v každé disciplíně jak u mužů, tak i u žen.

Dalším významným sponzorem akce je Josef Drábek, který tradičně přispívá na poháry a medaile pro dálkaře.

Věcné ceny a ceny do tomboly věnují Ing. Jaroslav Fic, Jana Frabšová, Ing. Antonín Jankovský, Václav Šejbl, Anna Klausová, Michaela Kolcová, Emil Fuhrmann, Václav Toman a Jana Zemanová.

Celou akci podporuje také TJ Bohemians Praha, ASK Slavia Praha a Sdružení veteránů Českého atletického svazu.

Děkujeme i všem ostatním, kteří přispívají drobnými cenami do tomboly a pokud někdo chcete přispět na místě, budeme jen rádi.

Nepromarněte proto tuto mimořádnou příležitost, která se v budoucnu v takovém rozsahu už nemusí opakovat.

Tým Pražské veteraniády

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.