Co jsme připravili na letošní ročník Pražské veteraniády?

Další ročník Pražské veteraniády, v pořadí již 37., se blíží a k výstřelu zbývá již 14 dní. Tým PV jede na plné obrátky a připravuje vše nejen organizačně, ale samozřejmě nezapomínáme na závodníky, pro které máme zajímavé ceny.

Ale začněme postupně… Pokud jste se ještě nepřihlásili, tak prosím učiňte co nejdříve. Přihláškový formulář najdete zde. Urychlíte tím předzávodní frmol a vše bude probíhat více v pohodě. Zvláště to doporučujeme zájemcům, kteří chtějí startovat ve více disciplínách a chtějí si vybírat skupiny. Některé se rychle zaplňují a před začátkem může být už skupina plně obsazená. Jak je již v propozicích uvedeno, maximální počet ve skupině je 15 závodníků. Aktuální stav počtů v jednotlivých skupinách je uveden v seznamu přihlášených. Tento seznam je automaticky aktualizován ihned po přihlášení závodníka. Zde si můžete také odkontrolovat vaše přihlášení a těšit se na soupeře.

Jako každý rok, budeme i letos vyhodnocovat aktivitu. Pokud chcete vědět, jaké šance letos máte, nebo si chcete připravit dobrou startovní pozici na vítězství v dalších letech a rozmýšlíte, kolik startů dáte, napomoci vám může být tabulka zde. U mužů  bude odměněno pět nejlepších, kteří dostanou poháry, a v aktivitě žen budou vyhodnoceny tři nejlepší.

Letošní ročník se uskuteční, již po sedmé na stadionu Slavie. Ale tentokráte nás stadion přiláká v novém kabátě. Je položený nový tartan a vylepšeny i další sektory. Doufáme, že pěkný stadión podpoří i krásné slunečné počasí, při kterém padají jen ty nejlepší výkony.

A co jsme tedy pro vás připravili? Všichni účastníci obdrží drobnou pozornost, diplom a pamlsek na doplnění energie. Pro ty nejlepší máme připraveno 10 krásných pohárů, 72 medailí a 25 věcných cen. Samozřejmě nemůže chybět i tradiční bohatá tombola, ve které vyhrává téměř každý. A malé pohoštění po závodě vám zpříjemní čekání na vyhlašování nejlepších.

Na poháry, medaile a věcné ceny přispívají JUDr. Michal Frabša a Prof. MUDr. Pavel Kalvach.

Do tomboly ceny věnují Václav Toman, Anna Klausová, Jaroslav Fic a Jana Zemanová.

Děkujeme i všem ostatním, kteří přispívají drobnými cenami do tomboly a pokud někdo chcete přispět na místě, budeme jen rádi.

Celá akce se koná pod záštitou Městské části Praha 10 a Sdružení veteránů. Organizačně celou akci zajišťuje TJ Bohemians Praha a ASK Slavia Praha.

Přestože se Pražská veteraniáda koná až 14 dní po Mistrovství České republiky veteránů, doufáme, že účast bude opět rekordní a stejně tak i výkony. Byli bychom velice rádi, pokud by se podařilo na závěr celé akce udělat společné foto účastníků v co největším počtu.

Jen dívky vám účastníkům nabývá Pražská veteraniáda na čím dál větší popularitě, což nás velmi těší.

Za organizátory Jana Zemanová

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.